Close
İnter Academy Bursa

Inter Academy, Bursa’da özcan spor tesislerinde hizmete başladı. İnter Academy genç, yetenekli çocukların peşinde… İtalyan hocalarımız ile çocuklarınızın futbol gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

6-17 yaş arası çocuğunuz mu var? Inter Akademi, futbol tekniğini öğrenme ve geliştirme sürecinde çocuğunuza eşlik edecek daimi eğitim projelerini sunmaktan gurur duyar.

Inter Network ‘ün sağladığı en iyi profesyonel antrenörlerle, çocuğunuz yeteneğini geliştirme fırsatına sahip olacaktır. Bu eğitimler teknik, dijital ve pazarlama desteği yoluyla en gelişmiş eğitim modellerine göre yürütülmektedir. Inter Academy, çocuğunuzun futbol eğitiminde mükemmelliği garanti eder. Başarımız şu temel konsepte dayanır: Biz akademilerimizde önce insan sonra şampiyonlar yetiştiririz.

İnter Academy’nin ayrıcalıkları

  • Üst düzey antrenör kadrosu
  • Lisanslı ürünler
  • Yurt dışı eğitim ve kamp
Inter Academy Bursa

Inter Academy, çocuğunuzun futbol eğitiminde mükemmelliği garanti eder. Başarımız şu temel konsepte dayanır: Biz akademilerimizde önce insan sonra şampiyonlar yetiştiririz.

Neden Inter Akademi:

  • Teknik ve taktiksel uzmanlık aktarımı;
  • Inter’in altyapı mirasından yararlanma;
  • Inter değerlerinden yararlanma;
  • Eve yakın antrenman imkanı.

Inter Akademi futbol ve genel olarak spor dünyasına adım atmak, kendini geliştirmek ya da kanıtlamak isteyen herkesi FC Internazionale Milano’nun bilgi birikimi, yenilikçi ve mükemmeliyetçi yapısı ile buluşturarak hem saha içi hem de saha dışında yetenekli bir yeni nesil yaratmayı hedeflemektedir.

Genç futbolcuların gelişimi için oluşturulan bir sistemde yerel antrenörlerin standardını artırmak kritik bir öneme sahiptir. Bu nedenle Inter Akademi antrenörleri, Inter antrenörlerinin uzmanlığını yerel antrenörlere aktarmak amacıyla her spor sezonunda akademilerimizin olduğu bölgelerde uzun bir dönem boyunca bulunurlar.