Close
Futbol okulu ve Spor Tesisleri

23 Nisan mahallesi futbol okulu ve spor tesisleri Bursa’da halı saha olarak faaliyet göstermektedir. Halı saha’nın yanında 23 Nisan Cafe ve kafetarya olarak hizmet veren çay-kahve içebileceğiniz yemek yiyip keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortamımız bulunmaktadır.

Temiz soyunma odaları, kaliteli çim ve çocuklarınızın futbol öğrenebileceği bir futbol academysi. Hepsi Bursa 23 Nisan Futbol okulu Özcan Spor Tesislerinde buluştu. Hemen sizde gençlerimizi çocuklarımızı 23 Nisan mahallesi futbol okulu Inter Academy’e yazdırın.

23 Nisan futbol okulu ve Spor Tesisleri

Inter Academy ile 23 Nisan Mahallesinde Bursa’lı Çocuklar ile buluşuyor.

Inter Academy artık Bursa’lı çocukları 23 Nisan Mahallesinde Inter Academy futbol okullunda eğitecek.

Inter Academy‘nin sağladığı en iyi profesyonel antrenörlerle, çocuğunuz yeteneğini geliştirme fırsatına sahip olacaktır. Bu eğitimler teknik, dijital ve pazarlama desteği yoluyla en gelişmiş eğitim modellerine göre yürütülmektedir.

Inter Academy, çocuğunuzun futbol eğitiminde mükemmelliği garanti eder. Başarımız şu temel konsepte dayanır: Biz akademilerimizde önce insan sonra şampiyonlar yetiştiririz.

Neden Inter Akademi:

  • Teknik ve taktiksel uzmanlık aktarımı;
  • Inter’in altyapı mirasından yararlanma;
  • Inter değerlerinden yararlanma;
  • Eve yakın antrenman imkanı.

Cocuklarınızı bize emanet edin futbol gelişimlerine katkı sağlayıp profesyonel birer sporcu olmalarını sağlayalım. Neden mi? Spor psikoloğundan beslenme uzmanına, dil eğitiminden fiziksel ve taktiksel antrenmanlara kadar bir çok konuda çocuğunuzun gelişimini sağlamak için çalışıyor.

Saha içi eğitime önem verdiğimiz kadar saha dışındaki eğitimlere de büyük önem vermektedir. Spor psikoloğumuz ve beslenme uzmanımız, kulüp bünyemizdeki tüm sporcularımızla özel olarak ilgilenmektedir. Sadece futbol hayatlarında değil, sosyal çevrelerinde de sporcularımızın sağlıklı bireyler olmaları için bu çalışmalar planlanmaktadır.