Close
Bursa futbol okulu

Özcan spor tesislerinde, Bursa Futbol okulu heyecanı başladı. 6-17 yaş arası çocuklarımıza bursa futbol okulunda İtalyan hocalar eşliğinde Inter Academy bünyesinde futbol eğitimi vermekteyiz. Inter Academy Bursa’da Özcan Spor Tesislerinde faaliyete başladı.

Futbolda altyapının önemi her geçen gün artmaktadır. Özcan Spor Tesisleri Futbol Okulu da hem saha içerisinde, hem de saha dışında başarılı sporcular ve bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultular inter academy ile Bursa’nın kendi öz evlatlarının gelişimi için büyük çaba göstermektedir.

Futbol yeteneklerini doğru antreman metotları ile geliştiren çocukların, bireysel gelişimlerini tamamlamalarını sağlamak Inter Academy Bursa Futbol okullarının en temel amacımızdır. Gerçek anlamda bir alt yapı bir futbol akademisi oluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolda, çocuklarınızı en büyük emanetimiz olarak kabul edip, her birini hayat boyu spor yapan, hayatlarında başarılı birer birey haline getirmek için ekip olarak büyük çaba harcamaktayız.

Bursa futbol okulu

Bursa Futbol Okulunda İtalyan hocalarla antrenman

Bursa futbol okulu olarak faaliyet gösteren Inter Academy’nin bir çok artı özelliği bulunmaktadır. İtalyan hocalar ile antrenmanlar, yurt dışı kampları, yabancı dil eğitimi gibi bir çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Inter Academy hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayın.

İletişime geçmek için tıklayın.